top of page

Jak kreatywnie wykorzystać obrus Mapa świata lub Zwierzęta świata?

Użyteczność idzie w parze z Zabawą i Edukacją

Obrusy Yamaluje oprócz swojej funkcji czysto użytkowej, czyli nakrycia stołu lub dekoracji wnętrza, służą przede wszystkim zabawie oraz pełnią funkcję edukacyjną. Zostały stworzone, aby cieszyć najmłodszych i zabierać ich do kreatywnego świata kolorów i wyobraźni. Spontaniczne bazgranie to najlepsza zabawa, a umieszczone elementy na mapie budzą ciekawość i rodzą pytania. Stają się okazją do rozmowy i poznawania świata.

 

Nasze obrusy mają różne rozmiary i wzory, ale cechuje je jedno, doskonała jakość. Możecie wybrać wzór, który będzie ciekawym tematem przewodnim do zabawy dla Twojego dziecka.

 

W pojedynkę, razem, z rodziną lub przyjaciółmi

Nakrywacie stół, rozkładacie na podłodze lub na trawie i zabawa gotowa. Dzieci zajmują czas malując w pojedynkę lub w grupie – tak jak lubią. Na matach obiektów do kolorowania jest dużo, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Swobodnie rozplanowane obrazy pozwalają nie tylko kolorować, ale też tworzyć własne rysunki lub domalowywać elementy. Dzieci, ale też dorośli mogą puścić wodzę fantazji. Wszystko co dorysujecie, spierze się w praniu, a zabawa zacznie się od nowa.

 

Na wiele okazji

Obrusy / maty do malowania można wykorzystać przy wielu okazjach, na różny sposób: na warsztatach przyrodniczych, do urozmaicenia lekcji w edukacji domowej, podczas plenerowej zabawy czy pikniku, w czasie rodzinnego lub sąsiedzkiego spotkania przy stole.

Produkt daje wiele możliwości i jest wielorazowy.

Pomysłów jest wiele. Podziel się nimi z nami i zainspiruj innych. Pisz na info@yamaluje.pl

 

 

Szukasz inspiracji jak wykorzystać edukacyjną kolorowankę na obrusie do pracy z dziećmi – skorzystaj z gotowego scenariusza. Scenariusz do aktywności wokół Mapy świata znajdziecie tutaj, możecie wykorzystać go w całości, w części lub jako inspiracja dla swoich pomysłów.

Maluj, poznawaj, baw się!

bottom of page